VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355, 35369  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Sejček

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace

Pontassievská 3, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Leoš Gretz

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. David Hruška

Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace

Komenského 273, 35735  Chodov u K. Var
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Eva Temňáková

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Hotelová škola Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Milan Novotný

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr., Ing. Jaroslav Kočvara

Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ivana Shorná

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 3, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Norbert Hanzlík

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 5, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Hana Hortová

Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, 11800  Praha 1 - Malá Strana
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

Čajkovského 9, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Radek Čapka

Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13

tř. Jiřího z Poděbrad 13, 77111  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Radim Slouka

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 5, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Mikulášské náměstí 808/23, 32600  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Mazanec

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39002  Tábor
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Petrů

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petr Hajný

Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69

Pivovarská 69, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jan Heřta

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

Opavská 21, 31200  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Aleš Janoušek

Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

Opletalova 189, 78401  Litovel
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Jitka Krausová

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

Komenského sady 257, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Vilém Zeiner

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Stanislava Beštová

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Daruše Mádrová

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

A. K. Vitáka 452, 56943  Jevíčko
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jiří Janeček

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Gymnázium Milady Horákové

Na Planině 1393/13, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Filip Novák

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace

Cihelní 410, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jaroslav Konečný

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824

Talichova 824, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Stanislav Lidinský

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jarmila Šustrová

Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304

nám. Odboje 304, 54401  Dvůr Králové nad Labem
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Ing. Petr Minář, Ph.D. et Ph.D.

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Na Zatlance 11/1330, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jitka Kmentová

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Skuhravý

Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Bc. Milan Báča, MBA

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

nábř. Dukelských hrdinů 570, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jaroslav Krčmář

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vlček

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

28. října 1598, 73802  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Martin Tobiáš

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-919

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému