VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Krajské základní školy

Dětský domov a Základní škola Liptál

91, 75631  Liptál
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Žůrková

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

č.p. 47, 47157  Krompach
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Regina Stiblíková

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Masarykovo nám. 420, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Čapková

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111/11, 39701  Písek-Budějovické Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

č. p. 55, 27305  Ledce
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Pejša

Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240

č. p. 240, 54341  Dolní Lánov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karel Kraus

Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

Sadová 530, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1

V Úvalu 84, 15006  Praha 5 - Motol
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vlasta Průchová

Speciální základní škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Činčalová

Speciální základní škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V pevnosti 13/4, 12841  Praha 2-Vyšehrad
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 66/1, 63700  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

Sídliště Míru 40, 38226  Horní Planá
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Urban

Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

Široká 484/42, 66491  Ivančice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Marta Špalková

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Hradec Králové, Sokolská 581

Sokolská 581, 50005  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Kovandová

Mateřská škola a základní škola Brno, Barvičova, příspěvková organizace

Barvičova 45/54, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Trhlíková

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

Herbenova 2969/4, 69003  Břeclav
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alice Magdonová

Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace

Ostrovní 300, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Moravcová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IX
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

Čsl. armády 925, 39003  Tábor
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Holomková

Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici Na Bulovce

Budínova 1606/5, 18081  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Radislava Jiřičková

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

U Bažantnice 154/19, 29001  Poděbrady III
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Mladá

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549/27, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

náměstí B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

Ibsenova 114/1, 63800  Brno-Lesná
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Mateřská škola a základní škola Brno, Kociánka, příspěvková organizace

Kociánka 2129/6, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jana Kadlecová

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287/26, 57101  Moravská Třebová-Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace

Trnovanská 1331/18, 41501  Teplice-Trnovany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Vanda Korandová

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Mateřská škola a základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

Základní škola praktická, Praha 6, Vokovická 3

Vokovická 3, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaromír Hudos

Speciální základní škola Augustina Bartoše

Nábřeží pplk. A. Bunzla 660, 54232  Úpice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Kulhánková

Mateřská škola a základní škola při Dětské léčebně Křetín 12, příspěvková organizace

č.p. 12, 67962  Křetín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Najbrová

Mateřská škola a základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace

Školní 3208/51, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Miroslav Hula

Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

Školní 319, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. et Mgr. Jiří Pán

Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Kellnerová

Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 1

Za Invalidovnou 628/1, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimíra Šavrdová

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Základní škola a mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 51

Košumberk 37, 53854  Luže
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Lenka Jeníčková

Speciální základní škola Bystré

Zámecká 1, 56992  Bystré
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dita Bomberová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

Jablunkovská 241, 73961  Třinec-Lyžbice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marta Labojová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Ilja Maloušková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice 6
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Zemko

Speciální základní škola Litomyšl

9. května 1181, 57001  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Janypka

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Frant. Diepolta 1576, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík Vožeh, MPA

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

Chotouňská 476/1, 10800  Praha-Malešice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Josef Novotný, CSc.

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 80/10, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Jedličková

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem - Severní Terasa
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 340, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Ajmová

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou I-Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Plzeň, alej Svobody 80

alej Svobody 80, 32300  Plzeň
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alice Kozáková

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Vančurova 83/2, 36017  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Kheilová

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

č. p. 1, 41115  Dlažkovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Základní škola speciální, praktická škola a dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace

č.p. 243, 69648  Vřesovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Kolajová

Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

Šafaříkova 999/24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Vetýšková

Základní škola a Mateřská škola při Priessnitzových léčebných lázních a.s., Jeseník

Kalvodova 360/66, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eliška Ježková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 145/3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Skoumalová

Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace

Smetanova 1122, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Jančálková

Základní škola, Klatovy, Hálkova 133

Hálkova 133, 33901  Klatovy
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Kočí

Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91

Ústavní 91, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kamila Svobodová

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Cvikov, Ústavní 531, příspěvková organizace

Ústavní 531, 47154  Cvikov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482

nám. T. G. Masaryka 482, 29001  Poděbrady
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Leopoldová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Výmolova 169/2, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Pavličková

Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 921, 46001  Liberec 14
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jakub Karásek

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Svatopluka Čecha 2773, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Lenka Woloszczuková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 624/1, 41901  Duchcov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349

V Sídlišti 349, 33022  Zbůch
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125, 37701  Jindřichův Hradec II
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice

Šaldova 657/6, 41201  Litoměřice-Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Preiss

Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace

Sídliště Osvobození 681/55, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Mateřská škola a Základní škola, Praha 9, Bártlova 83

Bártlova 83, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Čuřínová

Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

Poděbradova 640, 44001  Louny
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Venuše Svobodová

Základní škola a Střední škola Karla Herforta, fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 1, Josefská 4

Josefská 4/43, 11800  Praha 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Mgr. Michal Sebera

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Vachkova 941, 10400  Praha 10 - Uhříněves
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Petr Ptáček

Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Křižná 782, Krásno nad Bečvou, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Drahomíra Chytilová

Základní škola, Rokycany, Čechova 40

Čechova 40, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Josef Ungerman

ZŠ Ledeč nad Sázavou, Habrecká

Habrecká 378, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Hořejš

Základní škola a střední škola waldorfská

Křejpského 1501, 14900  Praha 4 - Opatov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Magdaléna Vančatová Spáčilová

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

č. p. 47, 39120  Radenín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Šimáková

Základní škola praktická a Základní škola speciální Kroměříž

1. máje 209, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Marie Kirilenková

Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 803/2, 61500  Brno-Židenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

ZŠ Vlašim, Březinská

Březinská 1702, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Benešová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-297

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému