VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Obecní základní školy

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karel Folber

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Libor Novotný

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Jaroslav Mihal

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Nádražní 19, 56942  Chornice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vyhlídal

Masarykova základní škola a Mateřská škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace

Školní 901, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Loritz

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Vičl

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vašíčková

Masarykova základní škola Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Novotná

Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

č.p. 255, 26221  Obecnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Kadlec

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Hromnice-Žichlice 58, 33011  Třemošná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Schneiderová

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

č.p. 264, 46825  Zásada
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Navrátilová

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

Kopernikova 696, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Zuzana Plošková

Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Mgr. Oldřich Šik, MBA

Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno

Školská 262, 27345  Hřebeč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jindřiška Čermáková

Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

120, 73953  Hnojník
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Tomáš Krpel

Základní škola a Mateřská škola, Chomutov, 17. listopadu 4728, příspěvková organizace

17. listopadu 4728, 43004  Chomutov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Horská

ZŠ Chodov, Komenského

Komenského 273, 35735  Chodov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Šípová

Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav, příspěvková organizace

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. František Markus

Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

třída 1. máje 210, 33012  Horní Bříza
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Winkelhöferová

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace

Březová 78, 74744  Březová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Očadlík

Základní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace

Myslbekova 996, 36301  Ostrov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Fous

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

207, 34534  Klenčí pod Čerchovem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Nováková

Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice

1. máje 234, 79826  Nezamyslice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Jordán

Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov

č.p. 380, 50343  Černilov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. David Kubíček

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

Komenského 134, 34506  Kdyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. et Bc. Pavel Kopta

Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín

Revoluční 355, 50791  Stará Paka
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Antoš

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

č.p. 461, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. František Frýdecký Ph.D.

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 176, 56182  Klášterec nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radim Horňák

Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace

Komenského 950, 69642  Vracov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hlavsa

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Chbany 20, 43157  Chbany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vlasta Kalánková

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace

Řezníčkova 25/1, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Palát

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, příspěvková organizace

Školní 57, 27732  Čečelice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Slánská

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milan Král

Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

Okružní 1580/57, 35201  Aš
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Červenková

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Seifertova 601, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Rosík

Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín

č. p. 49, 28143  Bečváry
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kamila Hrčkuláková

Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most

Vrchlického 372, 43511  Lom u Mostu
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Šabková

Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, příspěvková organizace

Loukov 45, 51301  Háje nad Jizerou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Bůnová

Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

č.p. 345, 73992  Návsí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šnajdr

Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

Osvobození 212, 28901  Dymokury
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Martínková

Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy

č.p. 27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Karel Kovář

Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín

Vrchlického 236, 28151  Velký Osek
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Strejčková

Jungmannova základní škola Beroun

Plzeňská 30/14, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivan Souček

ZŠ Slaný, Rabasova

Rabasova 821, 27401  Slaný
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Hrabánek

ZŠ Louny, Přemyslovců

Přemyslovců 2209, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Ekrt

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Říčky 59, 56201  Orlické Podhůří
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice

Podsedice 85, 41115  Třebívlice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Pravdová

Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace

Hálkova 335/4, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Božena Vítková


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému