VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Školy okres Karviná

Vysoká škola sociálně správní, z.ú.

Vítězslava Nezvala 801/1, 736 01  Havířov
Typ školy: Soukromé vysoké školy
Druh školy: Vysoká škola
Rektor: doc. Mgr. Ing. Zuzana Machová, Ph.D.

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Soukromé VOŠ
Druh školy: Vyšší odborná škola
Ředitel: Ing. Michaela Pacanovská

Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.

Tajovského 1157/2, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Soukromé VOŠ
Druh školy: Vyšší odborná škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Čelechovská

Vysoká škola manažerská ve Varšavě Fakulta Jana Amose Komenského v Karviné

Karola Śliwky 5a/ 58, 73301  Karviná – Fryštát
Typ školy: Soukromé vysoké školy
Druh školy: Vysoká škola
Rektor: PhDr. Mariola Krakowczyková, Ph.D.

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Linguistic -jazyková škola s právem jazykové zkoušky, v.o.s.

Akátová 1296, 735 14   Orlová-Poruba
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463

Šunychelská 463, 73581  Bohumín - Šunychl
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marek Czaniecki

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Dětský domov se školou a základní škola, Těrlicko-Horní Těrlicko

Promenádní 561/16, 73542  Těrlicko-Horní Těrlicko
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Eva Němečková

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace

Komenského 328/2, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PhDr. Petr Šimek

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 691/34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Iva Sandriová

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Tajovského 1157, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Čelechovská

Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace

Jana Palacha 794, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: PaedDr. Miroslav Bialoň

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: RNDr. Iva Sandriová

Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Sokola - Tůmy 402/12, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Kristina Bončková

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Sýkorova 1/613, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Vladislav Walach 

Obchodní akademie s.r.o.

Leonovova 1795, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Slavka Krystová Florková, MBA

Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace

Kollárova 1308/2, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Pavel Řehoř

Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.

Mládí 726, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Adamusová

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.

Leonovova 1795, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Slavka Krystová Florková

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

Makarenkova 1, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Petr Kocurek

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace

Mírová 1442, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Mgr. Bc. Bohumil Vévoda

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Michaela Pacanovská

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Seifertova 601, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Rosík

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

Borovského 2315/1, 73301  Karviná-Mizerov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ivana Pinkasová

Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace

1. máje 956/10a, 73601  Havířov-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michaela Drozdová, Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace

Prameny 838, 73401  Karviná - Ráj
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Glatzová

Aleš Ježíšek

Odlehlá 336, 73553  Orlová
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace

Havlíčkova 213/13, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Andrzej Bizoń

Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace

Studentská 11/1198, 73601  Havířov-Podlesí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Karel Foniok

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 689/30, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: RNDr. Tomáš Hudec

Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Energetiků 144, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Pavel Michelsohn

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Střední odborné učiliště DAKOL, s. r. o.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vladimír Kolder

ZŠ Orlová-Lutyně, Mládí

Mládí 726, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Horváthová

Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín

Komenského 607, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Chalupová

Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná

Gorkého 1/329, 73601  Havířov-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Igor Zaťko

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

ZŠ Orlová-Lutyně, Školní

Školní 862, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Rettová

Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace

tř. Dr. E. Beneše 456, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Barbora Bolcarovičová

Aleš Macek

Rydultowská 1370, 73514  Orlová
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Petrovice u Karviné 570, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Ing. Michaela Pacanovská

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace

Pod Zvonek 1835/28, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Renáta Wapieniková

Základní škola a Mateřská škola Stonava

, 73534  Stonava Dolany 825
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Lusk

Aleš Oprchalský

Rybničná 1892, 73532  Bohumín
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

ZŠ Orlová - Lutyně, Ke Studánce

Ke Studánce 1050, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Bojas

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

Komenského 1000, 73553  Dolní Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Josieková

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Odborné učiliště
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

Sokolovská 1758/1, 73506  Karviná-Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Juras

Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace

Frýdecká 452/37, 73601  Havířov - Bludovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Sivá

Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace

Majakovského 2219/13, 73401  Karviná-Mizerov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Hamrus

Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace

Těrlická 969/24, 73535  Horní Suchá
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Chalupová

Antonín Pollak

Moskevská 1440/24a, 73601  Havířov
Typ školy: Soukromé
Druh školy: Autoškola
Kontaktní osoba:

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, příspěvková organizace

Těrlická 407, 73535  Horní Suchá
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohdan Prymus

ZŠ Orlová-Poruba, Jarní

Jarní 400, 73514  Orlová-Poruba
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Vrlíková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614/2, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

Dětmarovice 1002, 73571  Dětmarovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Robert Lindert

Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace

Na Nábřeží 1374/49, 73601  Havířov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Svatopluk Novák

ZŠ Rychvald

Školní 1600, 73532  Rychvald
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jiří Zmijka

ZŠ Orlová - Lutyně, K. Dvořáčka

Karla Dvořáčka 1230, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Nowak

Základní škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace

Doubrava 546, 73533  Doubrava
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Ošeldová

Základní škola a mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Orlová, příspěvková organizace

Lutyňská 400, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Halina Sikorová

ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, Havlíčkova

Havlíčkova 213/13, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marek Grycz

Základní škola a Mateřská škola U Studny, Karviná, příspěvková organizace

Centrum 2290/14, 73401  Karviná - Mizerov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Bandor

Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace

Školní 246, 73541  Petřvald
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Zdeňka Kozlovská

Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace

Petrovice u Karviné 186, 73572  Petrovice u Karviné
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Bořivoj Vlček

Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Źwirki i Wigury Těrlicko, příspěvková organizace

Horní Těrlicko 243, 73542  Těrlicko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Barbara Smugala

Základní škola Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná

Karolíny Světlé 1/1372, 73601  Havířov-Podlesí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Kotaška

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace

Bezručova 190, 73581  Bohumín-Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Darina Ježíšková

Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná

Žákovská 1/1006, 73601  Havířov-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dan Stankuš

Základní škola T. G. Masaryka Bohumín-Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace

Trnková 280, 73551  Bohumín - Pudlov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jarmila Horová

Základní škola a Mateřská škola Borovského, Karviná, příspěvková organizace

Ve Svahu 775/1a, 73401  Karviná - Ráj
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Libor Stáňa

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

Čs. armády 1026, 73581  Bohumín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Adrian Kuder

Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace

tř. Družby 1383/1, 73506  Karviná-Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Andrzej Szyja

Základní škola a Mateřská škola Slovenská, Karviná, příspěvková organizace

Slovenská 2936/61, 73301  Karviná-Hranice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Král

Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

Kpt. Jasioka 57, 73564  Havířov-Prostřední Suchá
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Židková

Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace

K Rybníkům 268, 73561  Chotěbuz
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Dziadková

Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Havířov - Bludovice Selská, příspěvková organizace

Selská 14/429, 73601  Havířov - Bludovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Kaderka

Základní škola a Mateřská škola Bohumín-Skřečoň 1. máje 217 okres Karviná, příspěvková organizace

1. máje 217, 73531  Bohumín-Skřečoň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Renata Wybraniecová

Pygmalion s.r.o.

Smetanova 1912/5, 737 01  Český Těšín
Typ školy: Docházkové kurzy
Druh školy: Jazyková škola
Ředitel:

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Školní 20, 73543  Albrechtice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Feber

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace

Cihelní 1666/30, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jelínek

Základní škola a Mateřská škola Mendelova, Karviná, příspěvková organizace

Einsteinova 2871/8, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumil Zmrzlík

Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, příspěvková organizace

U Kapličky 959, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kamil Paloncy

Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Sýkorova 1/613, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Vladislav Walach 

Základní škola Havířov-Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace

Školní 1/814, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: MVDr. Martin Svoboda

Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace

Zelená 112/2, 73601  Havířov - Životice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Helštýnová

Základní škola Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace

Moravská 29/497, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eliška Tomíčková

Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace

Mládežnická 11/1564, 73601  Havířov-Podlesí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Badurová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-170

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému