VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Střední školy okres Děčín

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Jiří Petrášek

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Václav Lešanovský

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Bratislavská 2166, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Petr Jakubec

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Lenka Laubrová

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Jana Vacková

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Gymnázium Varnsdorf

Střelecká 1800, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Církev
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. Bc. Jiří Jakoubek

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Pokorný

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Martina Černá

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Daniel Preisler

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Ing. František Hricz

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín
Typ školy: Kraj
Druh školy: Střední škola
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému