VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

Říčařova 277/10, 50301  Hradec Králové-Plotiště nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Pavel Janský, Ph.D.

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karel Folber

Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč

Sokoleč 41, 29001  Poděbrady
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Sixtová

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra

Jungmannova 349/, 70200  Ostrava-Přívoz
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Soňa Tarhoviská

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Libor Novotný

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno

Lerchova 344/65, 60200  Brno-Stránice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Vojtěchová

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

Církevní ZŠ Borohrádek

Nádražní 233, 51724  Borohrádek
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Roháčková

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

Česko Britská Základní Škola, s.r.o.

K Lesu 558, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra O'Leary

Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně

Česká 4787, 76005  Zlín
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jana Langerová

Dětský domov a Základní škola Liptál

91, 75631  Liptál
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Žůrková

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

Církevní ZŠ Kroměříž

Velké náměstí 49/43, 76701  Kroměříž
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Olga Loučková

Brána, základní škola a mateřská škola

Heřmanická 340, 50901  Nová Paka
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Kašparová

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222

U Michelského lesa 222, 14000  Praha 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Ivan Kašpařík

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Masarykovo nám. 420, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Čapková

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Brno, Hlinky 140

Hlinky 140/21, 60369  Brno
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Norbert Tomek

Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov

č. p. 49, 25601  Petroupim
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Hřebecká

Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4

Jeseninova 4/31, 71900  Ostrava-Kunčice
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Pavlovský

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111/11, 39701  Písek-Budějovické Předměstí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90

Homole 90, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Ira

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou

Školní 698, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Ludvík Kostelanský

Bratrská škola - církevní základní škola

Rajská 300/3, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Pavlína Radová

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Čáslavská 624, 53701  Chrudim IV
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Lenka Kábelová

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

č.p. 47, 47157  Krompach
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Regina Stiblíková

Církevní základní škola a mateřská škola Třinec

Kaštanová 412, 73961  Třinec
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Guńková

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463

Šunychelská 463, 73581  Bohumín - Šunychl
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marek Czaniecki

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

Karlovarská 67, 32300  Plzeň
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Viktor Vanžura

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7

Tyršova 7, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jan Vodička

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

č. p. 55, 27305  Ledce
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Pejša

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí

Zámecká 57, 74741  Hradec nad Moravicí
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Tomáš Honěk

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec

U Opatrovny 444/3, 46001  Liberec 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Vladimír Brebta

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové

Na Hradě 90/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Rudolfovská tř. 1982/23, 37001  České Budějovice 3
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Pověřený řízením školy: Mgr. Jan Schreib

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

Školní 89, 47128  Hamr na Jezeře
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Konopiský

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Švédová

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická

Dolákova 555/1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Daniela Špinková

Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o.

Budějovická 825, 39002  Tábor
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jan Samohýl Ph.D.

Dětský domov se školou a základní škola, Těrlicko-Horní Těrlicko

Promenádní 561/16, 73542  Těrlicko-Horní Těrlicko
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Eva Němečková

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 691/34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Měcholupy 2

Měcholupy 2, 33901  Představ
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Bittnerová

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava

Sokolovská 3078/30, 58601  Jihlava
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Vovsík

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

Jana Masaryka 64/16, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jan Smolka

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

Rumburská 54, 27721  Liběchov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Šumová

Evropská základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaromír Pospíchal

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory

č. p. 152, 28002  Býchory
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Aleš Bureš

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

č. p. 1, 75125  Veselíčko
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Navrátil

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Horní Maršov, Temný Důl 16

Temný Důl 16, 54226  Horní Maršov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marek Tuček

Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Štěpánová

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Bystřice pod Hostýnem, Havlíčkova 547

Havlíčkova 547, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vodák

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330

Luční 330, 25791  Sedlec-Prčice-Sedlec
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stanislav Urban

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

Vyhlídka 369/1, 78701  Šumperk
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Klaška

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

Masarykova ZŠ Debř, Mladá Boleslav

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Ústavní 97/9, 77900  Olomouc - Svatý Kopeček
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr., Mgr. Zdeněk Pochyla

Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240

č. p. 240, 54341  Dolní Lánov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karel Kraus

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Hromnice-Žichlice 58, 33011  Třemošná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Schneiderová

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

I. ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Pavel Vičl

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Nakládalová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému