VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy okres Beroun

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

Jungmannova základní škola Beroun

Plzeňská 30/14, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivan Souček

Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply Tyršova 136, okres Beroun, příspěvková organizace

Tyršova 136, 26701  Králův Dvůr - Počaply
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladislav Krabec

Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun, příspěvková organizace

č. p. 4, 26723  Lochovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Eklová

Masarykova základní škola a Mateřská škola Suchomasty, okres Beroun

č.p. 135, 26722  Suchomasty
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Miroslava Pecková

Základní škola a mateřská škola Mořina, okres Beroun

Mořina 57, 26717  Mořina
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Sodomka

Základní škola a mateřská škola Chyňava

Malá Strana 158, 26707  Chyňava
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimíra Hamousová

Základní škola a Mateřská škola Neumětely, okres Beroun

Příbramská 163, 26724  Neumětely
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martin Henyš

Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun, příspěvková organizace

Jungmannova 292, 26701  Králův Dvůr
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Evžen Krob

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

Školní 242, 26742  Broumy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Libor Kuška

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun

Újezd 85, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Vonderka

Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun

Na Dražkách 217, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Irena Štochlová

Základní škola a Mateřská škola Karlštejn, okres Beroun

Karlštejn 67, 26718  Karlštejn
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Janovská

Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Beroun

Osek 200, 26762  Komárov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaromír Vlach

ZŠ Loděnice

Školní 255, 26712  Loděnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Veverka

Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun

Osov 93, 26725  Osov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Hanousková

ZŠ Zdice

Komenského 72, 26751  Zdice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Fiřtová

Základní škola a Mateřská škola Drozdov, okres Beroun

Drozdov 106, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Peksová

ZŠ a MŠ Tmaň

K Sídlišti 80, 26721  Tmaň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Růžena Kybikásová

ZŠ Žebrák

Sídliště 321, 26753  Žebrák
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Šnajdr

ZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí

Wagnerovo nám. 458/7, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Antonín Leopold

ZŠ a MŠ Zadní Třebáň

Školní 219, 26729  Zadní Třebaň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Božena Musilová

ZŠ Žebrák

Hradní 67, 26753  Žebrák
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Prokopová

Základní škola a Mateřská škola Zaječov, okres Beroun

, 26763  Zaječov 359
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Andrt

ZŠ a MŠ Tlustice

148, 26801  Tlustice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Špička

Základní škola Františka Josefa Řezáče Liteň, okres Beroun

Školská 44, 26727  Liteň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Horká

ZŠ Hýskov

Školní 112, 26706  Hýskov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Štětková

Základní škola Nižbor, okres Beroun

, 26705  Nižbor 25
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Smolková

ZŠ a MŠ Vráž, Květnová

Květnová 64, 26711  Vráž
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Ženíšková

ZŠ T.G. Masaryka Komárov

Sokolovická 260, 26762  Komárov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Vlčková

Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd, okres Beroun

, 26716  Vysoký Újezd 58
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Reiterová

Základní škola Hudlice, okres Beroun

, 26703  Hudlice 147
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Anna Vávrová

ZŠ Beroun - Závodí

Komenského 249/4, 26601  Beroun-Závodí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Luděk Trejbal

Základní škola Nový Jáchymov, okres Beroun

Nový Jáchymov 157, 26703  Hudlice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Popková

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun - Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

ZŠ a MŠ Tetín

Hradní 66, 26601  Tetín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Kulhavá

Základní škola Praskolesy, okres Beroun

, 26754  Praskolesy 104
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Taťána Houdková

Základní škola, Hořovice, Svatopluka Čecha 455

Svatopluka Čecha 455, 26801  Hořovice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Štochlová

Základní škola a mateřská škola Srbsko

K Závěrce 33, 26718  Srbsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Tonhauserová

Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun

Školní 246, 26724  Hostomice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Walterová

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o.

Tři Vršky 532, 26701  Králův Dvůr
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Barbora Novotná

Naše základní škola, z.ú.

Stradonická 191, 26705  Nižbor
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jan Jícha

Mateřská škola Montessori Beroun a Základní škola s.r.o.

V Zahradách 1874, 26601  Beroun
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Illnerová

Základní škola a mateřská škola Bambinárium

Čs. armády 139, 25230  Řevnice
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Dagmar Hrabová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému