VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy okres Brno-venkov

Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

Sadová 530, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

Široká 484/42, 66491  Ivančice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Marta Špalková

Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Bratčice 69, 66467  Syrovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kristýna Dvořáková

Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 2/18, 66449  Ostopovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Juráček

Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace

Podolí 23, 68604  Kunovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ing. Jana Buršová

Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou

č. p. 139, 66401  Babice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kateřina Gančarčíková

Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Chudčice 19, 66471  Veverská Bítýška
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Truhlářová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Dolní Loučky 207, 59455  Dolní Loučky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Svánovská

Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Moravské Bránice 74, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milada Kudelová

Základní škola a Mateřská škola, Předklášteří, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 1097, 66602  Předklášteří
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Krausová

Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 151, 66401  Bílovice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Klaška

Jubilejní základní škola Masarykova a mateřská škola, Nové Bránice

Nové Bránice 131, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radek Podveský

Základní škola Čebín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66423  Čebín 118
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Skácelová

Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Moutnice 113, 66455  Moutnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Marešová

Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Nedvědice 80, 59262  Nedvědice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Šimečková

Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov

Palackého 24, 66461  Holasice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Zámečníková

Základní škola a Mateřská škola Olší, okres Brno- venkov

Olší 14, 59261  Doubravník
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Lenka Bočková

Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Sokolská 81, 66446  Silůvky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petra Strádalová

Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Viničné Šumice 42, 66406  Viničné Šumice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Růžičková

Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Těšany 305, 66454  Těšany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lada Hrabcová

ZŠ Tišnov, Smíškova

Smíškova 840, 66601  Tišnov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Komprs

Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 703/2, 66444  Ořechov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Šmídová

Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 2/585, 66447  Střelice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Fialová

Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov

Vranov 85, 66432  Vranov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zuzana Černá

Základní škola a Mateřská škola Přibice, příspěvková organizace

Přibice 46, 69124  Přibice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marcela Mrkvicová

Základní škola a Mateřská škola Medlov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Medlov 12, 66466  Němčičky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Jana Jersenská

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace

Drásov 167, 66424  Drásov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Veselá, Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace

24. dubna 270, 66443  Želešice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Fránková

ZŠ a MŠ Ketkovice

Ketkovice 146, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. et Mgr. Petra Burešová

Základní škola a Mateřská škola, Sentice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Sentice 71, 66603  Tišnov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Veverková

Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace

Dlouhá 35, 69123  Pohořelice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stanislav Polák

Základní škola a mateřská škola, Příbram na Moravě, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Příbram na Moravě 102, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Hegarová

Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace

Na Budínku 80, 66451  Kobylnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Martišková

Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Ríšova 43, 66481  Ostrovačice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milada Zálešáková

ZŠ Pohořelice

Šumická 727, 69123  Pohořelice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloš Pavlů

ZŠ Pravlov

100, 66464  Pravlov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Švehláková

Základní škola a mateřská škola Přísnotice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov

Za Kostelem 2, 66463  Přísnotice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Bystrzonovská

ZŠ Mokrá

352, 66404  Mokrá-Horákov-Mokrá
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Josef Palík

Základní škola a Mateřská škola Telnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 4, 66459  Telnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Gabrhel

Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Hlavní 13, 66446  Prštice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Drábková

Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Školní 80, 66446  Radostice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Drahoslava Drábková

Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Lažánky 59, 66471  Lažánky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr.Jaroslav Ševčík

Základní škola Brumov

Brumov 51, 67923  Lomnice u Tišnova
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kateřina Parfusová

ZŠ Rosice

Pod Zahrádkami 120, 66501  Rosice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Petr Lukáš

Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 36, 66448  Moravany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Kroupová

ZŠ Sokolnice

Masarykova 20, 66452  Sokolnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zita Butalová

ZŠ Tišnov, nám. 28. října

nám. 28. října 1708, 66601  Tišnov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Radmila Zhořová

Základní škola a Mateřská škola, Popůvky

Popůvky, Školní 9, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Jalový

ZŠ Modřice

Benešova 332, 66442  Modřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kateřina Koubková

ZŠ Kuřim, Tyršova

Tyršova 1255, 66434  Kuřim
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stanislav Plchot

ZŠ Šlapanice

Masarykovo náměstí 1594/16, 66451  Šlapanice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Michal Klaška

Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Veverské Knínice 44, 66481  p. Ostrovačice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Kříž, Ph.D.

Základní škola a Mateřská škola Doubravník, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Doubravník 107, 59261  Doubravník
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Hertlová

ZŠ Říčany

nám. Osvobození 145, 66482  Říčany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Radovan Křivánek

Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo

Jezeřany - Maršovice 143, 67175  Loděnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Květoslava Bílová

Základní škola a mateřská škola Nosislav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 127, 69164  Nosislav
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Přibylová

Základní škola Tvarožná, příspěvková organizace

, 66405  Tvarožná 176
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

ZŠ T. G. Masaryka Hrušovany u Brna

Masarykova 167, 66462  Hrušovany u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jarmila Motlíčková

Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Zbraslav, Komenského 280, 66484  Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Petr Kroutil

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Němčice, okres Brno - venkov

Školní 230/34, 66491  Ivančice-Němčice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Magerová

Základní škola a mateřská škola Březina, příspěvková organizace

Březina 50, 67905  Březina
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Wutka

Základní škola a mateřská škola Ivaň

Ivaň 73, 69123  Pohořelice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloš Pavlů

Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace

Vlasatice 3, 69130  Vlasatice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marcela Mikelová

Základní škola a Mateřská škola Prace, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 109, 66458  Prace
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Andrea Hrabáková

ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice

Tišnovská 362, 67923  Lomnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Eva Karlíčková

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Řeznovice, okres Brno-venkov

Řeznovice 88, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Karla Černá

Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace

Kanice 135, 66401  p. Bílovice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ondřej Dostalík

Základní škola a mateřská škola Sivice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Sivice 131, 66407  p. Pozořice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Pavel Vrtěl

Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov

Nádražní 7, 66408  Blažovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dana Otoupalová

Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace

Žatčany 20, 66453  Újezd u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Stávková

Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Kuřimská 99, 66434  Moravské Knínice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Burianová

Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 447, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Kateřina Svobodová

Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace

U školy 386, 66407  Pozořice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Jan Dudek

Základní škola a mateřská škola Unkovice, příspěvková organizace, okres Brno-venkov

Unkovice 28, 66463  Žabčice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Bc. Marie Kůgelová

ZŠ Zbýšov

J. A. Komenského 473, 66411  Zbýšov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Vespalec

Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66475  Deblín 277
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Kosová

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Vysoké Popovice 188, 66484  p. Zastávka u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dan Růžička

Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 66/11, 66441  Troubsko
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Kašparová

Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Nádražní 169, 66701  Vojkovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. et Mgr. Libuše Matyášová

ZŠ T. G. Masaryka Rajhrad

Havlíčkova 452, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Motlíček

Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

Masarykova 178, 69125  Vranovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Pokorná

Základní škola a Mateřská škola, Domašov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Na Náměstí 48, 66483  Domašov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milan Válek

Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace

Smetanova 547/2, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radim Dubčák

ZŠ a MŠ Ochoz u Brna, Brněnská

Brněnská 75, 66402  Ochoz u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jozef Martečík

ZŠ Kuřim, Jungmannova

Jungmannova 813, 66434  Kuřim
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Richard Mach

ZŠ Židlochovice

Tyršova 611, 66701  Židlochovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Jana Králová

Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Rajhradice, Hlavní 36, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Blanka Prišťová

Základní škola Oslavany, okres Brno-venkov

Hlavní 43, 66412  Oslavany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Ivan Kocáb

Základní škola Měnín, okres Brno-venkov

, 66457  Měnín 32
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jochman

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okres Brno-venkov příspěvková organizace

Nová Ves 18, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Procházková

ZŠ T. G. Masaryka Ivančice

Na Brněnce 545/1, 66491  Ivančice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Otmar Němec

Základní škola Katov, příspěvková organizace

Katov 11, 59455  Dolní Loučky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Hradilová

Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace

, 67175  Loděnice 134
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Machálek

Základní škola Opatovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Opatovice 66, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Sklenářová

ZŠ Újezd u Brna

Školní 284, 66453  Újezd u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Olšanská

Základní škola a mateřská škola Rozdrojovice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace

Šafránka 54, 66434  Rozdrojovice, pošta Kuřim
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Fidrmuc

Základní škola, Jiříkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Jiříkovice, Blažovská 79, 66451  Šlapanice u Brna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Páleníková

Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov

, 66431  Lelekovice 102
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Mikaušová

Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Hlavní 71, 66491  Neslovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Odehnalová

Základní škola a mateřská škola Syrovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Syrovice 152, 66467  Syrovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Rohrerová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-107

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému