VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy okres Děčín

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Interaktivní ZŠ Varnsdorf, Karlova

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Pavel Bártík

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice, okres Děčín

Dolní Habartice 152, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Mikolášová

Speciální ZŠ a MŠ Děčín, Teplická

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Základní škola a mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

Školní 287, 40701  Jílové
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Hanzlová

Křesťanská ZŠ Nativity

Potoční 51, 40502  Děčín XXXI-Křešice
Typ školy: Církev
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jindřiška Vopatová

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Školní 10, 40746  Krásná Lípa
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: RNDr. Ivana Preyová

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Březová 369, 40502  Děčín III - Staré Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Košková

Speciální základní škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Na Pěšině 330, 40505  Děčín IX - Bynov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Anna Drobná

Základní škola a Mateřská škola Markvartice

, 40742  Markvartice 197
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Kroupa

ZŠ Děčín, Míru

Míru 152, 40711  Děčín XXXII-Boletice nad Labem
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Hauzírek

Speciální ZŠ a MŠ Varnsdorf

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

Moskevská 740, 40753  Jiříkov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ladislav Obergruber

Základní škola Mikulášovice, okres Děčín

, 40779  Mikulášovice 20
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Kalousková

Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín

Heřmanov 120, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Libuše Hubková

Speciální ZŠ a Praktická škola Šluknov

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

Kosmonautů 177, 40502  Děčín XXVII - Březiny
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Vojanova 178, 40502  Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Olša

Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín

, 40781  Lipová 417
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Palinkášová

Speciální ZŠ a Praktická škola Rumburk, Dobrovského nám.

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace

Kamenická 1145, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Skála

ZŠ a MŠ Ludvíkovice

68, 40713  Ludvíkovice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Demuthová

ZŠ Děčín, Komenského náměstí

Komenského nám. 622/3, 40502  Děčín I-Děčín
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Křivohlavá

Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40751  Rybniště 170
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Martina Kočišová

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

, 40744  Chřibská 280
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Hloušek

Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace

Huntířov 101, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šetková

ZŠ a MŠ Děčín, Máchovo náměstí

Máchovo nám. 688/11, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bc. Alena Tomášková

Základní škola Pastelka, o.p.s.

Jiříkovská 962/49, 40801  Rumburk
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Anna Jindrová

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

, 40703  Dobkovice 83
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Nora Kalašová

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín

, 40780  Vilémov 140
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Bohuslava Bydžovská

Základní škola Malšovice, okres Děčín

Chmelnická 31, 40502  Děčín XII - Vilsnice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Simona Weisheitelová

Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace

, 40716  Jetřichovice 83
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Vopátová

ZŠ a MŠ Verneřice

Mírové náměstí 141, 40725  Verneřice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Kindlerová

ZŠ a MŠ Děčín, Školní

Školní 1544/5, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Kettner

ZŠ a MŠ Dolní Poustevna

Tyršova 302, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Diessnerová

Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace

Vojtěcha Kováře 85, 40801  Rumburk
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Hovorková

Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

náměstí E.Beneše 469, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Václav Zemler

ZŠ Dolní Podluží

364, 40755  Dolní Podluží
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Fetr

Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace

Vrchlického 630, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Brouček

ZŠ a MŠ Staré Křečany

44, 40761  Staré Křečany
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Kruliš

ZŠ Děčín VI, Na Stráni

Na Stráni 879/2, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vít Průša

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, 40778  Velký Šenov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Olga Kubešová

ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí

Opletalova 699, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Tesarčíková

ZŠ J. Vohradského Šluknov

T. G. Masaryka 678, 40777  Šluknov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Hertlová

ZŠ Rumburk, Tyršova

Tyršova 1066/2, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Růžička

ZŠ Rumburk, U Nemocnice

U nemocnice 1132/5, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ing. Romana Bušková

ZŠ a MŠ Varnsdorf, Bratislavská

Bratislavská 994, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Beniačová

ZŠ a Praktická škola Gabriely Pelechové Dolní Poustevna

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiří Herzlík

ZŠ Varnsdorf, Seifertova

Seifertova 1650, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Bílková

ZŠ Varnsdorf, Edisonova

Edisonova 2821, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Irena Jirsáková


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému