VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Základní školy okres Ústí nad Orlicí

Speciální základní škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jarmila Drábková

Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

, 56182  Klášterec nad Orlicí 176
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Preissler

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Orlické Podhůří - Říčky 59, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady

, 53945  Nové Hrady 47
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Čermák

Gymnázium a ZŠ Králíky

Moravská 647, 56169  Králíky
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Vlastimil Kubíček

Speciální ZŠ a MŠ Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Kapounová

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

, 56161  Červená Voda 341
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Fojtíková

Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

, 56184  Líšnice 248
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Luxová

Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald

41, 56181  Kunvald
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdenka Jurčanová

Mateřská škola a Základní škola Třebovice

, 56124  Třebovice 214
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Alena Pachlová

Základní škola a mateřská škola Bystřec, okres Ústí nad Orlicí

, 56154  Bystřec 87
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Maňková

Základní škola a Mateřská škola Mladkov

, 56167  Mladkov 138
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Filipová

Základní škola a mateřská škola Mistrovice, okres Ústí nad Orlicí

Mistrovice 11, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Vernerová

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN

, 56166  Těchonín 4
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Lenka Kreuselová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Králíky, 5. května 383

5. května 383, 56169  Králíky
Typ školy: Státní správa ve školství
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Zerzán

Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín

Semanín 118, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lucie Kocůrková

Základní škola a Mateřská škola Tatenice

, 56131  Tatenice 149
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Valentová

Základní škola a Mateřská škola Orličky

, 56155  Orličky 190
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Hocková

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

, 56170  Písečná 2
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Květoslava Stejskalová

Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

, 56165  Jamné nad Orlicí 207
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Rubešová

Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí

Zálší 38, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Lásková

Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí

Rybník 147, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloš Beran

Základní škola České Heřmanice

, 56552  České Heřmanice 50
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kafková

Integrovaná základní škola a mateřská škola

, 56544  Sruby 80
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Šejnohová

Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí

Tisová 87, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Eva Růžičková

Základní škola Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

, 56185  Česká Rybná 141
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marta Košťálová

Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Dobříkov 89, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Věra Paličková

Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

, 56133  Horní Heřmanice 13
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Markéta Kaňková

Základní škola a Mateřská škola Verměřovice, okres Ústí nad Orlicí

, 56152  Verměřovice 115
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Zora Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

, 56122  Ostrov 76
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Petr Lipenský

ZŠ Lanškroun, Bedřicha Smetany

B. Smetany 460, 56301  Lanškroun-Žichlínské Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Milan Valúšek

ZŠ Horní Čermná

128, 56156  Horní Čermná
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Drahuše Rejentová

Základní škola a mateřská škola Rudoltice

, 56125  Rudoltice 200
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Lenka Havlenová

Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice

Ústecká 160, 56003  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stanislav Beneš

Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Dolní Třešňovec 24, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jana Fryaufová

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

, 53865  Řepníky 34
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

Bohousová 73, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jaroslava Stančíková

ZŠ a MŠ Vraclav

52, 56542  Vraclav
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavlína Filipi

Základní škola Česká Třebová

Habrmanova 1500, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Zbyněk Slavík

ZŠ a MŠ Lichkov

185, 56168  Lichkov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Polanská

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

, 56132  Cotkytle 104
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Růžena Tesařová

ZŠ a MŠ Libchavy

153, 56116  Libchavy-Dolní Libchavy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Linhartová

ZŠ Knířov

11, 56601  Vysoké Mýto-Knířov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Helena Mandíková

ZŠ a MŠ Jehnědí

82, 56201  Jehnědí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Myšáková

ZŠ M. Choceňského, Choceň

Mistra Choceňského 211, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ilona Nováková

Základní škola Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí

, 56101  Hnátnice 253
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Ladislava Vítková

ZŠ Česká Třebová, Nádražní

Nádražní 200, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radim Kolář

Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí

, 56134  Výprachtice 390
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Chládková

Základní škola Zámrsk, okres Ústí nad Orlicí

, 56543  Zámrsk 3
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jarmila Jandová

ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova

Jiráskova 317, 56601  Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miroslav Miška

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Horní Třešňovec 4, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jiřina Kosová

Základní škola speciální Lanškroun, Olbrachtova 206

Olbrachtova 206, 56301  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Stanislava Švarcová

ZŠ a MŠ České Libchavy

147, 56114  České Libchavy
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Kalvachová

ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků

Bratří Čapků 1332, 56206  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jana Langerová

ZŠ a MŠ Damníkov

25, 56123  Damníkov
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Dagmar Habrmanová

ZŠ a MŠ Dlouhá Třebová

Školní 199, 56117  Dlouhá Třebová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Jana Esserová

ZŠ a MŠ Řetová

162, 56141  Řetová
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Fučíková

Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim

, 53863  Chroustovice 166
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Houdková

Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

Žichlínek 65, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Radomíra Divíšková

ZŠ Letohrad, Komenského

Komenského 269, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavla Skácelíková

ZŠ a MŠ Luková

6, 56123  Luková
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Eva Šaršonová

ZŠ Letohrad, U Dvora

U Dvora 745, 56151  Letohrad
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Kotlářová

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

, 56153  Dolní Čermná 4
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jitka Beranová

Základní škola Sopotnice, okres Ústí nad Orlicí

, 56115  Sopotnice 225
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Josef Kopecký

ZŠ Lanškroun, Dobrovského

Dobrovského 630, 56301  Lanškroun-Žichlínské Předměstí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Oldřich Strnad

ZŠ praktická a ZŠ speciální Králíky

Nábřežní 130, 56169  Králíky
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeněk Nesvadba

Základní škola praktická Česká Třebová

nám. 17. listopadu 2060, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iva Fikejsová

ZŠ a MŠ Lukavice

118, 56151  Lukavice
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivana Hubálková

ZŠ Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska

nám. A. Jiráska 139, 56301  Lanškroun-Vnitřní Město
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Monika Dušková

ZŠ Dolní Dobrouč

423, 56102  Dolní Dobrouč
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krejčová

ZŠ Sv. Čecha Choceň

Sv. Čecha 1686, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PhDr. Zdena Müllerová

ZŠ Lanškroun

nám. A. Jiráska 140, 56301  Lanškroun-Vnitřní Město
Typ školy: Kraj
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Hana Minářová

ZŠ Žamberk, Nádražní

Nádražní 743, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Roman Pospíšil

ZŠ Jablonné nad Orlicí

Jamenská 555, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Luděk Schnaubert

Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75

Školní 75, 56204  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Eva Faltysová

ZŠ Nekoř

143, 56163  Nekoř
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: PaedDr. Petr Bouška

Základní škola Velká Skrovnice, okres Ústí nad Orlicí

Velká Skrovnice 80, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Marie Nováková

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického

Javornického 2, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Soňa Teplá

ZŠ Ústí nad Orlicí, Třebovská

Třebovská 147, 56203  Ústí nad Orlicí-Hylváty
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Pavel Svatoš

Základní škola a mateřská škola, Skořenice

Skořenice 2, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Iveta Diepoltová

Základní škola Žamberk, 28. října 581

28. října 581, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Jaroslav Tajbr

Základní škola Ústí nad Orlicí

Komenského 11, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Ivo Dvořák

ZŠ J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí

Žerotínova 29, 56112  Brandýs nad Orlicí
Typ školy: Obec
Druh školy: Základní škola
Ředitel: Mgr. Miloslav Dušek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému