VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Škola:
Hledat:
Kraj:
Typ:Typ:Typ:Zřizovatel:Zřizovatel:Zřizovatel:Druh vlastnictví:
Zaměření:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Nejaktuálnější adresář všech škol v České republice.

Přehledy oborů, zaměření, kontakty na jednotlivé školy, statistiky, požadavky na přijetí, přehled uplatnění, vzorové testy a mnoho dalších důležitých informací.

Více než půl milionu lidí navštíví ročně naše adresáře.

Najděte si i vy u nás svou školu.


Fakulta:
Obor:
Text:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Výhody dvojího akademického titulu

PR článek UNYP 12 2016 výhody dvojího akademického titulu

Jste-li držiteli dvou akademických titulů akreditovaných v USA i v ČR, je to velmi podobné jako u dvojího občanství v EU a v USA - pomůže Vám to v dalším postupu, protože se stanete pro potenciální zaměstnavatele přitažlivější jednoduše proto, že budete mít širší záběr. 

Možnost získat dva akademické tituly od The University of New York in Prague představuje příležitost, jak získat americký akreditovaný akademický titul v USA přímo od State University of New York, Empire State College a zároveň i evropsky uznávaný akademický titul od UNYP akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR i Britskou akreditační radou, pokud si zvolíte americké bakalářské programy. Volba oboru Obchodní administrativa, Komunikace a masová média, Mezinárodní a ekonomické vztahy nebo Psychologie vám nabízí možnost absolvovat po dokončení své diplomové práce i české státní zkoušky. Ačkoliv další zkoušky nemusí znít zrovna jako vaše ideální představa, jak trávit čas, zde je několik důvodů, proč změnit názor.

Jeden bakalářský titul je dobrý, dva jsou lepší

Jestliže vám získání titulu od UNYP zajistí solidní start na trhu práce díky reálnému přístupu ke kritickému myšlení a případovým studiím, mít titul akreditovaný v České republice vám nabídne možnost většího výběru – obzvláště pokud hodláte zůstat po dokončení studií v České republice. Český akademický titul dává jeho držiteli právo pracovat v České republice (sice je s tím ještě spojena spousta papírování, nicméně vám to usnadní zůstat po dokončení studií v Praze). Navíc pokud například nastoupíte stáž v České republice a rozhodnete se, že byste rádi zůstali u stejné firmy, jako absolvent s dvojím akademickým titulem, budete vnímán jako vhodnější kandidát pro pracovní poměr na plný úvazek.

Dvojnásobné výhody za stejnou dobu

Studium za účelem získání dvojího titulu nebude vyžadovat žádnou výuku ani semestry nad rámec dalšího čtyřletého amerického programu. Studovat znovu? Tento program trvá přesně stejnou dobu (čtyři roky) jako běžný americký bakalářský program! UNYP také spolupracuje, v rámci nabídky tohoto dvojího programu, s prestižní State University of New York, Empire State College. O další informace požádejte e-mailem přijímací kancelář na adrese admissions@unyp.cz.

Ostatně pokud můžete ještě zlepšit něco, co už je samo o sobě skvělé, proč to neudělat? Máte-li další dotazy, prohlédněte si naše webové stránky, kontaktujte přijímací kancelář nebo navštivte náš další Den otevřených dveří. Podle nás na tom není nic složitého. Pokud byste mohli dostat dva kopečky zmrzliny, spokojili byste se s jedním? To si nemyslíme.

 

University of New York in Prague (UNYP) nabízí již více jak 18 let to nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední a východní Evropě. Na UNYP je možné studovat akreditované bakalářské a magisterské studijní programy, včetně prestižních MBA programů. Kromě vlastních bakalářských programů UNYP nabízí také americké bakalářské programy ve spolupráci se State University of New York, Empire State College (SUNY ESC). Studentům se tak otevírá jedinečná možnost získat tzv. dvojí titul (double degree) - americký bakalářský titul ze SUNY ESC a evropský titul z UNYP.

 

 

 

8.12.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému